piątek, 13 lutego 2015

Szarlotka tylko smakiem i zapachem...

Hej Kochani!
Dziś będzie pysznie i pachnąco za sprawą cynamonowej szarlotki do wąchania i smakowania, ale nie w jej czystej postaci. Pewnie większość z nas lubi szarlotkę, ale wiadomo, że objadanie ciastem nic dobrego nie wróży. Aby takie smakowanie wyszło nam na dobre, czasem lepiej wybrać inny wariant, czyli herbatę o smaku szarlotki z cynamonem popijanej w towarzystwie aromatu palonego wosku o zapachu amerykańskiej szarlotki. Sami przyznacie, że brzmi to kusząco :) A ja kusząco zapraszam Wam na opis wosku Kringle Candle o zapachu American Apple Pie!


Info od Producenta: wyrazisty, niemożliwy do pomylenia aromat świeżo upieczonej szarlotki. W tym zapachu jest wszystko co powinno być - gorące kwaskowate jabłka, kruche, maślane ciasto, dużo cukru i cynamonu. 

Woski zapachowe już dawno cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ja lubię wszelkie owocowe, kwiatowe i wakacyjne zapachy, ale jeśli już mam wybierać, to wolę zapachy "jedzeniowe". Uwielbiam je i już! Zapach świeżo palonej kawy, ciasta brownie, słonego karmelu czy szarlotki.... No jak ich nie lubić?! 
Wosk Kringle Candle zamknięty jest w malutkim, plastikowym i cienkim opakowaniu. Jest wstępnie podzielony na 5 części, więc na tyle użyć powinien nam starczyć. Opakowanie powinno ułatwić nam aplikację, jednak aby wydobyć jedną część i tak trzeba podłubać trochę nożykiem, bo nie jest to tak proste. Najlepiej jest wyjąć cały wosk i od razu podzielić go sobie na 5 kawałków, po czym włożyć je z powrotem do opakowania. Opakowanie pozwala na wygodne przechowywanie wosku, którego nie trzeba już zamykać w żadnym dodatkowym woreczku foliowym.
Wosk od razu pachnie mocno po odpaleniu. Jest to zapach wyrazisty, mocny, ale nie duszący. Roznosi się po całym domu i pachnie dosyć długo. Zapach jest bardzo realistyczny, nie ma tu nic sztucznego! Wosk pachnie gorącą szarlotką, taką zaraz po wyjęciu z piekarnika,. Przypomina mi się wtedy ten ciepły i kuszący aromat kwaśnych jabłek i cynamonu, który tak mocno kusił, że aż parzył w język, bo oczywiście nie można się powstrzymać od spróbowania :) Opisując ten zapach aż mi ślinka cieknie :D

Waga: 40g, czas palenia ok. 12 godzin przy podziale na 5 kawałków
Cena: 8,90zł
Dostępność:  pachnacawanna.pl
Kolajny "jedzeniowy" zapach, który podbił moje serce, ale mój pierwszy z rodziny Kringle Candle! Z pewnością spróbuję innych zapachów a Wam na razie polecam American Apple Pie!
Pozdrawiam :*

9 komentarzy:

KOMENTUJ. NIE OBRAŻAJ!
Nie toleruję agresji, chamstwa i wulgaryzmów!
Komentarze o takim charakterze będą usuwane.

Na zadane pytanie odpowiem w tym samy poście oraz u Ciebie na blogu :)

Website Translator

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...