czwartek, 12 marca 2015

Najchętniej czytane posty w lutym + podsumowanie lutowego wyzwania blogowego

Hej Kochani!
Jak wiecie, w lutym podjęłam się wyzwania codziennego publikowania postów. Jako, że luty ma najmniej dni w roku, zadanie to było nieco łatwiejsze. Ostatnio nie miałam czasu, chęci, czy weny na pisanie, dlatego podjęłam się tego wyzwania i udało się! Przeważnie pisałam jednego dnia 2-3 posty i od razu ustawiałam publikację na konkretne dni. Często też zapisywałam post na następny dzień, ale zawsze pisałam wieczorem a publikowałam o 8 rano dnia następnego. Przyznam, że nie było łatwo i miałam ochotę porzucić wyzwanie. Jednak zbierałam się w sobie i siadałam do pisania. Najciężej było chyba w 3 tygodniu, przyszło wtedy jakieś blogowe załamanie. Podsumowując - z sukcesem opublikowałam 28 wpisów. Moje statystyki wzrosły sporo, podniosły się także statystyki jeśli chodzi o liczbę Unikalnych Użytkowników. Teraz, gdy znów publikuję co dwa, trzy dni zauważyłam niestety tendencję malejącą :( Wychodzi na to, że trzeba publikować częściej, ale czasem lenistwo bierze górę. 
Dziś mam dla Was zestawienie 5 najchętniej czytanych postów w lutym a założę się, że część z nich Wam umknęła przez moją częstotliwość blogowania ;) Zapraszam!

5 Miejsce w lutym zajął post z ulubieńcami stycznia. Mogliście poczytać o nich tutaj [klik!].

Na 4 miejscu uplasował się post z porównaniem dwóch podkładów Pharmaceris F. Warto go przeczytać, gdyż jeden trafił do ulubieńców lutego a drugi okazał się totalnym niewypałem. Zapraszam tutaj [klik!]

3 miejsce zajął post o mojej włosowej aktualizacji po prawie 2 latach! [klik!]

2 zasztytne miejsce zajął post z moją kosmetyczną wishlistą na marzec. Jeden produkt już jest w moim posiadaniu :) Liście mogliście zobaczyć tutaj [klik!]

Na najwyższym 1 miejscu na podium stanął post z makijażem oraz prezentacją maskary Wibo Dolls Lash Ultra Volume rzęsy jak ta lala. Cieszy mnie to niezmiernie :* Post mogliście zobaczyć tutaj [klik!].

W 28-dniowym wyzwaniu blogowym w lutym udział wzięły również dziewczyny z innych blogów. Jeśli jesteście ciekawi ich wpisów, zapraszam Was na blogi:

Pozdrawiam :*

6 komentarzy:

 1. Gratuluję mobilizacji, na pewno wymagało to cierpliwości i cennego czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, że ja wcześniej nie wiedziałam... Brakowało mi mobilizacji, ale już przeprosiłam się z moim blogiem ;)
  Gratuluję!


  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę motywacji ;) ale chętnie i ja kiedyś podejmę się takiego wyzwania ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. chyba bym nie miała aż tyle motywacji :)

  OdpowiedzUsuń

KOMENTUJ. NIE OBRAŻAJ!
Nie toleruję agresji, chamstwa i wulgaryzmów!
Komentarze o takim charakterze będą usuwane.

Na zadane pytanie odpowiem w tym samy poście oraz u Ciebie na blogu :)

Website Translator

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...