poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Porządny Tornister, czyli genialna akcja w Rossmannie dla dzieciaków na nowy rok szkolny!

Hej Kochani!
Ten, kto posyła Pierwszaka do szkoły, ten wie, że niesie to ze sobą sporo stresu i kosztów. Czy wszystko kupione, czy plecak okaże się odpowiedni, czy dziecko da sobie radę? Itp... Nie jest tajemnicą, że plecaki dla najmłodszych należą niestety do tych najdroższych, nie mówiąc już o reszcie potrzebnych rzeczy szkolnych. W "zerówce", już w trakcie roku szkolnego, musiałam kupić Wiki większy plecak, gdyż mięli remont szkoły i wozili codziennie ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy. Oczywiście plecak musiał być z "Frozen", nie miał jakichś większych "bajerów" a kosztował i tak 130zł... Nie wspominam już o wyprawce! 
U nas tegoroczny sierpień niesie największe koszty, bo kończymy remont, czekamy na Ksawerego kompletując wyprawkę i przygotowujemy Wiki do pierwszej klasy. Oj dużo tego zebrało się na raz :) 
Jeden problem, czyli szkolną wyprawkę i tornister, rozwiązał za mnie Rossmann, wprowadzając akcję "Porządny Tronister"! Jeśli chcecie poczytać, na czym polega akcja i poznać więcej szczegółów oraz cen - zapraszam do dalszej części postu!

Akcja to dokładnie - Porządny Tornister z wyposażeniem i niezbędnikiem higienicznym. Dostępna jest już od 31 lipca br. i potrwa do 08 września br.
Na czym polega akcja? Dzieci rozpoczynające przygodę szkolną mogą wybrać spośród ośmiu wzorów tornistrów w promocyjnej cenie. W plecaku znajdziemy kompletną wyprawkę szkolną oraz niezbędnik higieniczny. Niezbędnik taki możemy również dokupić osobno w promocyjnej cenie 14,99zł a znajdziemy w nim: szczoteczkę i żel do zębów, żel antybakteryjny, chusteczki i nawilżany papier toaletowy. Wszystko zamknięte w woreczku, dostępne w mini wersjach, aby nie zajmować dużo miejsca w tornistrze! Do wyboru mamy wersję dla chłopca i dziewczynki. Cena regularna to 24,99zł, więc myślę że warto skorzystać z promocyjnego okresu.
Jeśli chodzi o wyprawkę szkolną, to plecak jest naprawdę bogato wyposażony a wszystkie przedmioty mają identyczny motyw co tornister. Znajdziemy tutaj: piórnik, blok rysunkowy, kolorowy papier, 5 zeszytów w linię oraz 5 w kratkę, teczkę z gumką, 4 ołówki z gumką, klej w sztyfcie, plastelinę, kredki ołówkowe oraz świecowe, farbki plakatowe i nożyczki. Z wyposażenia dodatkowego znajdziemy tutaj worek na buty, pojemnik śniadaniowy oraz bidon. 
Jak widzicie, plecak jest naprawdę bogato wyposażony. Osobiście jesteśmy z Wiki zafascynowane bidonem, który oczywiście jest genialnie i solidnie wykonany, ale wyposażony jest w jakieś super-kosmiczne otwieranie :) 
Jeśli chodzi o sam tornister, to nasz jest fajnie sztywny i leciutki. Ma anatomicznie profilowane plecy i miękkie, wygięte do środka szerokie szelki. Już wiem, że nie będą spadać z ramion, co w poprzednim plecaku z "zerówki" niestety miało miejsce. Tornister ma również elementy odblaskowe a wykonany jest z nieprzemakalnego materiału. Wyposażony jest w liczne kieszenie i komory. Na zewnątrz mamy 2 zasuwane kieszenie oraz 1 komorę np. na bidon. Wewnątrz mamy 1 dużą zasuwaną kieszeń formatu A4 przy samych plecach oraz 2 otwarte komory, które będą trzymały w ryzach potrzebne rzeczy. Mam nadzieję, że dzięki temu Wiki będzie trzymała porządek w tornistrze :)
Ceny tornistrów zaczynają się już od 99,99zł. Nasz jest w cenie 129,99zł i należy do tych najdroższych. Myślę, że lepszej okazji i promocji w tej chwili nie ma w innym sklepie. Na stronie Rossmanna możecie zobaczyć dostępne wszystkie wzory [klik!]. Pamiętajcie, że możecie je kupić też on-line i odebrać w wybranej Drogerii. Myślę, że to świetne rozwiązanie, gdyż stacjonarnie mogą nie być tak szeroko dostępne.
P.S. Rozejrzałam się za ofertą innych sklepów oferujących sprzedaż tornistrów i tak np. Smyk oraz Biedronka ma w swojej ofercie plecaki w takiej samej formie i nawet podobnych wzorach, ale za sam plecak musimy zapłacić 100-150zł.
Pozdrawiam :*

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

KOMENTUJ. NIE OBRAŻAJ!
Nie toleruję agresji, chamstwa i wulgaryzmów!
Komentarze o takim charakterze będą usuwane.

Na zadane pytanie odpowiem w tym samy poście oraz u Ciebie na blogu :)

Website Translator

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...