piątek, 5 lutego 2016

Double Blue - lakiery MySecret Wax Matt 253 Baby Blue oraz 252 Nile Blue + top coat

Hej Kochani!
Nie pamiętam, kiedy ostatnio pokazywałam Wam jakiś lakier na blogu. Chwila, spoglądam na ostatnie paznokciowe posty i okazuje się, że bez miesiąca było to prawie rok temu! Bardzo dawno. Jednak ostatnie przesyłki sprawiły, że "cierpię" teraz na ich nadwyżkę. Nazbierało się ich tyle, że muszę Wam ich trochę pokazać, chociaż moje paznokcie nie są teraz w najlepszej kondycji. 
Dzisiaj chciałam Wam pokazać Wam dwa lakiery MySecret z serii Wax Matt - jaśniejszy 253 Baby Blue oraz ciemniejszy 252 Nile Blue. Zapraszam!Info od Producenta: nowoczesna formuła lakieru zapewnia wykończenie o woskowej strukturze z subtelnym połyskiem.  

Lakier dostaniemy w kwadratowej buteleczce. Nie wiem czemu, ale urzekają mnie takie kształty w lakierach. Pędzelek jest troszkę szerszy, maluje dokładnie, bez mazów i zacieków. Lakiery mają odpowiednią gęstość. Kryją bardzo dobrze. Dwie warstwy dają pełne, mocne krycie. Schną dosyć szybko i łatwo zmywają się. Wykończenie to półmat z subtelnym połyskiem, który rzeczywiście przypomina zaschnięty wosk.

Podoba mi się takie wykończenie, jednak według mnie takie maty mają krótszą trwałość oraz tendencję do szybszego wykruszania się z paznokci. Według mnie maty są po prostu mniej trwałe od zwykłych lakierów. Dlatego, gdy sięgam po nie i zależy mi na lepszej trwałości, używam po prostu top coat, który nada paznokciom połysk i sprawi, że ładnymi paznokciami będę mogła cieszyć się przez kilka dni a nie tylko przez chwilę. 
253 Baby Blue to czysty turkus, bliżej nieokreślony niebiesko-morski kolor z odrobiną zieleni. 252 Nile Blue to jasny granat, czy inaczej - głęboki, nieco przygaszony błękit.
 
Pojemność: 10ml
Cena: ok. 7zł
Dostępność: Drogerie Natura, aktualna gazetkę możecie zobaczyć tutaj [klik!]
Pozdrawiam :*

11 komentarzy:

KOMENTUJ. NIE OBRAŻAJ!
Nie toleruję agresji, chamstwa i wulgaryzmów!
Komentarze o takim charakterze będą usuwane.

Website Translator

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...