środa, 19 października 2016

Mobile Mix #24

Hej Kochani!
Ostatni Mobile Mix pojawił się tutaj przeszło rok temu, więc uznałam, że może warto byłoby powrócić do tej serii?! Zdaję sobie sprawę, że większość z Was korzysta z Instagrama, ale nie wszyscy muszą mnie tam obserwować. Z resztą nie publikuję tam wszystkiego co chcę a tutaj dodaję zazwyczaj troszkę więcej. Jeśli chcecie zobaczyć telefoniczne fotki z ostatniego czasu, to zapraszam!
Powyższe zdjęcia 1,3 i 4 pochodzą z pierwszego spotkania Klubu przyjaciółek Soraya. Relacje z obu spotkań możecie odszukać wśród ostatnich postów na blogu :) 2. Jestem przygotowana na kibicowanie :)

Zdjęcia ze ślubu i wesela brata. Jedynego brata, brata ciotecznego, jakiego mam :)  5 i 6 - z najstarszą siostrą i mężem; 7 z mężem; 8 z najstarszym siostrzeńcem :)
Wakacyjny mix z Zakopanego. 9 na hotelowym tarasie. 10 wyprawa na Gubałówkę. 11 widok z balkonu hotelowego :)
12. Przygotowane na wesele; 13. Z Panem Młodym, bratem ciotecznym; 14 moja mała Malowanka :) 15. Z nową lalką Córką Szalonego Kapelusznika, czy jakoś tak :)
16. Małe zdrowe co nieco; 17. Gdy są w moim pobliżu, nie odmawiam :) 18. Czekoladki biedronki prosto z Niemiec jak i 19 - kawowe cukierki bez cukru!
Pod koniec wakacji intensywnie spędzaliśmy każdą niedzielę. 20.21.22.23 Ciekawe zakątki ze świętokrzyskiego i nie tylko.
24.25.26 i 27 Moja mała dzielna Turystka!
28. Mała zapowiedź kolejnego spotkania z Sorayką. 29. W kitlu, bo zaraz wchodzimy do Laboratorium. 30. Przeurocza Ania :) 31. Nasz własny krem!
32. Okazało się, że mój Zerówczak musi mieć większy plecak na 2 miesiące, więc nowy zakup był konieczny. Dzieciaki z całej szkoły dojeżdżają do sąsiedniej placówki, ze względu na remont naszej. Teraz jeżdżą na zajęcia po południu, ale wkrótce muszą przyzwyczaić się do porannej pobudki... 33. Miłe spotkanie i kawka z Zu :* 34. Duża Monia i mała Monia. Nie wiedziałam, że kiedyś będę się ubierać w Smyku razem z córką! 35. Odprowadzam mojego Zerówczaka na autobus :)
Pozdrawiam :*

4 komentarze:

KOMENTUJ. NIE OBRAŻAJ!
Nie toleruję agresji, chamstwa i wulgaryzmów!
Komentarze o takim charakterze będą usuwane.

Na zadane pytanie odpowiem w tym samy poście oraz u Ciebie na blogu :)

Website Translator

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...